فرصت های شغلی ایرانکوماتسو


واردکننده تمامی قطعات یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی

نماینده انحصاری KSPشرکت کوماتسو اینترنشنال اسپرپارت در ایرانشرکت آتا تجارت سلوط(ایرانکوماتسو) ، بزرگترين وارد كننده و عرضه کننده لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی و معدنی کوماتسو و کاترپیلار در کشور می باشد که در سال 1366 تأسيس شده است. این مجموعه به کمک تلاش های بی وقفه مدیران و همکاران موفق یه کسب بیشترین سهم ، از بازار قطعات ماشین آلات راهسازی شده است .تمركز شركت بر روي ارائه خدمات سريع و قابل اطمينان به مشتريانش مي باشد. در این راستا محیط حاکم بر فعالیت‌های شرکت آتاتجارت سلوط(ایرانکوماتسو) ، محیطی پویا و بالنده و در عین حال قانون‌مدار و مشتری‌محور است. پایبندی به ارزش‌های انسانی پیش از هر اصل دیگری چارچوب فعالیت‌های ایرانکوماتسو را مشخص می‌کند.صراحت و شفافیت، دوستی و صمیمیت، احترام متقابل، ، یاد دادن و یاد گرفتن، انتقاد پذیری و انعطاف‌پذیری از ویژگی‌های این محیط است. حضور در محیطی صمیمی، فعال و سرشار از پویایی، اولین مزیت پیوستن به تیم ایرانکوماتسو است. کار در کنار افراد با انگیزه و مسلط به حوزه کاری خود، بستر مناسبی برای رشد و بالندگی شغلی است. شرکت آتاتجارت سلوط(ایرانکوماتسو) از ابتدا، با اعتقاد به این موضوع که سرمایه اصلی هر سازمانی، نیروی انسانی آن سازمان است؛ جذب افراد متخصص و سختکوش را سرلوحه راهبرد توسعه منابع انسانی خود قرار داده و با فراهم آوردن فرصتهای یکسان اشتغال برای فارغ‌التحصیلان و افراد مجرب از طریق تعریف راهکارهای معین جذب و بکارگیری؛ در طول سالیان، بدنه کارشناسی و مدیریتی خود را از بین افرادی واجد ویژگیهای لازم، توسعه داده است. برای پیوستن به ما، به فرصتهای شغلی ارائه شده در این متن مراجعه نموده و چنانچه خود را واجد شرایط ارسال درخواست کار می‌دانید، رزومه خود را تکمیل و با موضوع آن زمینه شغلی منتخب ، به ایمیل مربوطه ارسال نمایید. پس از ارزیابی اولیه تقاضای شما، بر طبق رویه‌های سازمانی عمل شده و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.
فرآیند جذب در شرکت آتاتجارت سلوط


تمام تمرکز ما بر روی استخدام بهترین استعدادها و فراهم سازی ابزار ها و شاخص هایی برای پیشگیری و عیب یابی مشکلات و برطرف سازی آنها در کوتاه ترین زمان ممکن است. استخدام در شرکت آتاتجارت سلوط (ایرانکوماتسو)، بر اساس فرآیندی تعریف شده صورت میگیرد. مراحل این فرآیند به شرح زیر است:
ارسال رزومه

رزومه های استخدامی تکمیل و ارسال شده در پایگاه اطلاعاتی رزومه‌ها ثبت و نگهداری می‌شود و در زمان نیاز سازمان، مورد بررسی قرار می‌گیردمصاحبه

مصاحبه عمومي و فنی در این مرحله متقاضی مورد نظر در مصاحبه حضوری یا غیر حضوری توسط سرپرستان با تجربه و متخصص از حیث تخصصی مورد ارزیابی قرار گرفته خواهید شدارزیابی مدیریت

مدیریت ارشد شرکت پرونده و نتایج ارزیابی های متقاضی را در مراحل قبل بررسی نموده و با توجه به خط مشی ها و سیاست های کلی شرکت فرد متقاضی را تایید و یا رد می نمایداطلاع‌رسانی

مسؤول جذب، شما را از نتیجه فرآیند جذب مطلع نموده و در خصوص انجام معاینات پزشکی، شرایط و زمان شروع به کار، اطلاع‌رسانی می‌نماید

شرایط عمومی استخدام در شرکت آتاتجارت سلوط


توان‌مندی در پیشبرد امور محول شده و نتیجه‌گرایی در کار *
توانایی فعالیت در کارهای گروهی *
مطالعه‌ی آخرین نشریات و مقالات مرتبط با حوزه‌ی فعالیت *
مطالعه‌ی عمومی در زمینه‌های مختلف *
تسلط بر کار با نرم‌افزارهای عمومی و استفاده از قابلیت‌های فناوری اطلاعات در کار *
کارت پایان خدمت وظیفه یا معافیت دائم غیرپزشکی -برای متقاضیان مرد *@

تعریف شغل:
بخش بازرگانی بايستي توانايي امور واحد بازرگاني يک سازمان را داشته باشد. جهت انجام صحيح و کارآمد اين وظيفه مهم، او بايستي با اصول مديريت، مديريت مالي، مديريت بازرگاني، تحقيق بازار، بازاريابي و ديگر روش هاي و تکنيک هاي مديريتي آشنا بوده و حتي به اين روش ها مسلط نيز باشد. از تکنولوژي و قابليت هاي فني شرکت، راهکارهاي علمي و نوين مديريت شناخت کافي داشته باشد و توانائي بالا در برنامه ريزي، سازماندهي، هدايت، هماهنگي، تصميم گيري و کنترل فعاليت هاي مختلف واحد بازرگاني همسو با سياست گذاريها و اهداف خرد و کلان شرکت از ويژگي هاي بايسته او باشد.

$

تعریف شغل:
کارشناسان بخش فروش، با تسلط و شناخت کامل مجموعه ، خدمات و محصولات ارائه شده ، همچنین تحقیق و جمع آوری اطلاعات کامل از بازار و درک کامل نیازهای مشتریان، نسبت به ارائه بهترین راهکار در جهت انتخاب و استفاده صحیح آنان از محصول و خدمات ارائه شده اقدام کرده و باحفظ ارتباط موثر با ایشان و راهنمایی دقیق و مرحله به مرحله در تمامی درخواست های مطرح شده از جانب مشتریان در مدت همکاری ، عامل رضایت و تداوم همکاری ایشان با مجموعه خواهند بود.
 
 

%

تعريف شغل:
قسمت امور مالی و حسابداری شرکت می بایست با مفاهیم و اصول حسابداری آشنا باشد. تنظیم، کنترل و ثبت اسناد در سیستم حسابداری، تهیه صورت بانکی، توانایی در اصلاح حساب‌ها و انجام عملیات بستن حساب‌های مالی، کنترل تنخواه داران، رسیدگی به اسناد و ممیزی فاکتورهای واصله، اسناد و هزینه‌های پرداختنی، از جمله وظایفی است که به عهده حسابدار خواهد بود

تعریف شغل:
مطالعه، طراحی، ساخت، راه اندازی، نگهداری سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، جمع آوری، سازمان دهی، طبقه بندی و انتقال اطلاعات مهم ترین اهدافی است که مهندسی فناوری اطلاعات آن را دنبال می کند. مهم ترین توانمندی مورد نیاز این شغل، استفاده صحیح و بهره برداری به موقع از اطلاعات است.
 

^

تعریف شغل:
مترجم کسی است که متن های مختلف عمومی و تخصصی را از یک زبان (مبدا) به زبان دیگر (مقصد) ترجمه می کند. یک مترجم خوب فردی است که به همه موارد و اجزای دو زبان مبدا و مقصد تسلط کامل دارد.

&

تعریف شغل:
مترجم کسی است که متن های مختلف عمومی و تخصصی را از یک زبان (مبدا) به زبان دیگر (مقصد) ترجمه می کند. یک مترجم خوب فردی است که به همه موارد و اجزای دو زبان مبدا و مقصد تسلط کامل دارد.

*

تعریف شغل:
تحویل، ذخیره و ارسال محصول، تجهیزات و دیگر اقلام از سیلو، انبار یا محوطه ذخیره سازی و ثبت و جمع آوری اسناد اجناس.
 

#

تعریف شغل:
این شغل در برگیرنده پست هاي سازمانی است که متصدیان آنها تحت نظارت مقام مافوق عهده دار انجام امور مربوط در زمینه‌هاي حراست از پرسنل، تأسیسات و اسناد بر حسب پست مورد تصدي می باشند.